[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Teksa festonin ditëlindjen e Sarës, familjës Hoxha i vdes një familjarSara Hoxha festonte dje ditëlindjen e saj të 21-të dhe kudo shkruhej rreth emocioneve të festimit për herë të parë si nënë.

Teksa në shtëpinë e tyre kishte festë, gjyshi i familjes ndërroi jetë.

Lajmin e ka bërë të ditur Lori përmes një postimi, në të cilin përshëndetet me gjyshin në një mënyrë vërtetë origjinale.

“Faleminderit dhe bëj të fala të gjithëve atje lartë. Të gjithëve do na mungon”, ka shkruar Sara në Instagram. /Telegrafi/

Teksa festonin ditëlindjen e Sarës, familjës Hoxha i vdes një familjar