[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

TEB bllokon veturat e qytetarëve afër stacionit të autobusave në Prishtinë (Foto)Botapress, 9 Shkurt
TEB në afersi të stacionit të autobusava bllokon rrugën dhe përgjegjësit nuk duken askund. Shumë qytetar me vetura kanë mbetur të bllokuar brenda lagjës. Sipas banoreve ky nuk është rasti i parë që vepron në këtë mënyrë, shkruan Botapress.
Një qytetar që jeton në këtë lagje i shqetsuar që TEB nuk ka lënë haapësirë për qarkullimin e veturave ka dërguar disa fotografi në redaksinë e Botapress ku mund të shihni se si janë bllokuar veturat. /Botapress.info
16709261_1429081467111263_709073713_o
16650557_1429081517111258_140671431_n