[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Tea e Big Brother duket tejet seksi në sesionin e ri (Foto) Ish-banorja e Big Brother, Tea Zhuli, po vazhdon punën e saj si modele.

Ajo së fundmi është përfshirë në kampanjën e brendit FGB, për të cilin brend ajo edhe ka realizuar fotografitë atraktive me veshje mjaft me stil.

Në imazhe të ndara ajo tregon se ka një figurë mahnitëse trupore dhe vërteton se pse është një prej femrave më seksi shqiptare, shkruan Telegrafi.

Tea ka kohë që është ndarë me Veselin dhe po vazhdon jetën e saj me të dashurin e ri në Tiranë.

Tea ishte një nga banoret më të famshme nga edicioni i kaluar i Big Brother të cilin ajo nuk arriti ta fitonte.