Të gjitha ngjarjet e planifikuara për 14-vjetorin e Pavarësisë

Ngjarjet e planifikuara me rastin e shënimit të 14-vjetorit të Pavarësisë së Kosovës Presidentja Osmani, kryekuvendari Konjufca dhe kryeministri Kurti bëjnë ngritjen e flamurit shtetëror në Ditën e Pavarësisë (Oborri i ndërtesës së Qeverisë së Kosovës, ora 08:00) Presidentja Osmani, kryekuvendari Konjufca dhe kryeministri Kurti bëjnë homazhe në Kompleksin Memorial “Adem Jashari” (Prekaz, ora 9:00) … Vazhdoni me leximin e Të gjitha ngjarjet e planifikuara për 14-vjetorin e Pavarësisë