Të fshehtat e Sergej Lavrov: “Qeni besnik” i Putin, si e ndryshoi Presidenti Putin dhe e dashura sekrete

Ministri i Jashtëm rus, Sergej Lavrov që shpesh herë është i ashpër dhe sarkastik, është bërë një figurë famëkeqe javët e fundit mes pushtimit të Ukrainës. Për shumë njerëz, kryediplomati rus ka të ngjarë të përfaqësojë pararojën e dënimit të Putinit, duke thënë sot se Lufta e Tretë Botërore do të jetë ‘bërthamore dhe shkatërruese’ … Vazhdoni me leximin e Të fshehtat e Sergej Lavrov: “Qeni besnik” i Putin, si e ndryshoi Presidenti Putin dhe e dashura sekrete