Tahiri – Qeverisë: Jepni fund talljes me qytetarët, plotësoja kushtet grevistëve

Shefi i Grupit Parlamentar të AAK-së, Besnik Tahiri i ka bërë thirrje qeverisë që të ndalë hajgaret me qytetarë, t’ia plotësojë kushtet grevistëve dhe të nisë mësimi sa më parë.  Tahiri ka thënë se qytetarët e Kosovës nuk kanë marrë goditje më të fortë se kjo që lidhet me procesin mësimor. “Për më shumë se … Vazhdoni me leximin e Tahiri – Qeverisë: Jepni fund talljes me qytetarët, plotësoja kushtet grevistëve