[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Tag Archives: enver

Voton Enver Hoxhaj

  Kandidati i PDK-së për kryeministër, Enver Hoxhaj ka votuar sot. Hoxhaj së bashku me bashkëshorten dhe djalin kanë votuar në fakultetin e Filologjisë. Hoxhaj është kandidati i parë për…