[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Sytenjat nuk ia mbajnë gjoksin motrës së Afërditës (Foto)Jehona, motra e Afërdita Dreshaj njihet për linjat e saj trupore.

Por, hapësirën më të madhe në media gjithmonë e ka zënë gjoksi i saj bombastik, shkruan lajmi.net

Jehona duket se ka nisur pushimet dhe nga atje po publikon foto tejet seksi.

Në një të tillë, ajo shihet se ka ekspozuar gjoksin e saj, të cilin nuk po ia mbajnë as rrobat e larjes.