Sveçla pas takimit me kryetarin e Leposaviqit: I ofrova mbështetjen time për ushtrimin e funksionit

Ministri i Brendshëm, Xhelal Sveçla, sot shkoi në zyrën e kryetarit të rit të Leposaviqit, Lulzim Hetemi. Ai tha se i uroi punë të mbarë dhe se i ofroi mbështetjen e tij për ta ushtruar detyrën. “Sot pata nderin të pritem në zyrën e tij nga Lulzim Hetemi, Kryetari Komunës së Leposaviqit. I urova punë … Vazhdoni me leximin e Sveçla pas takimit me kryetarin e Leposaviqit: I ofrova mbështetjen time për ushtrimin e funksionit