[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Sulmuesi i Kosovës shkruan diçka emocionuese pas eliminimitSulmuesi i Kosovës, Fadil Goli, ndjen keqardhje për eliminimin e ekipit nga para-kualifikimet për Kampionatin Evropian.
Postimi i Fadil Golit:
 Fatkeqsisht e humbem ndeshjen e fundit te Kualifikimeve dhe me ket humbje i humbem edhe gjasat per ta kaluar grupin.
Jemi shum te deshpëruar per humbjen e sontme pasi ne minutat e fundit fati na ktheu shpinen,por edhe shum krenar me paraqitjet tona sepse i kemi dhenë nje imazh te mirë Kosoves dhe jau kemi berë me dije se Kosova ka potencial per Futsal , vetem se duhet shum punë e disciplinë.
Ju falenderoj un dhe gjithë shoket per perkrahjen qe na keni dhenë dhe qe na keni mbeshtet gjatë gjithë kohes.
Image may contain: 17 people, people playing sport, basketball court and outdoor