[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Sulmohet me veturë një femër në PrishtinëRr. Xhavit Ahmeti, Prishtinë, më 04.01.2017-23:04h. Viktima femër K/Shqiptare ka pranuar trajtim mjekësor pasi që e njëjta është sulmuar-goditur me veturë nga i dyshuari mashkull K/Shqiptar i cili është larguar në drejtim të panjohur dhe gjendet në arrati. Njësitet përkatëse policore janë duke hetuar rastin.