[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Sulm në një bankë në GjermaniNë një bankë në qytetin Waldshut, mediat raportojnë se ka pasur të shtëna dhe se gjendjet ende një person i armatosur brenda ndërtesës së bankës

Policia thuhet se e kanë rrethuar zonën, transmeton Express.