[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Stresi pozon gjysmë i zheshur në dhomë, por ja çfarë shkruan ai (Foto)Reperi i njohur Stresi kohëve të fundit shumë shpesh ka qenë lajm në mediet rozë.

E gjithë kjo për shkak se Stresi gjendej në arrati.

Ai akuzohej për armëmbajtje pa leje,transmeton Gazeta Express.

E së fundmi Stresi në profilin e tij ka postuar një fotografi ku zhihet gjysmë i zhveshur.

‘Meso dicka nga gjithcka dhe gjithcka nga dicka !!!!!!!!!!!!!! Kush e kupton e di per cfare po flas…’, ky ishte mbishkrimi që ka lënë Stresi./Gazeta Express/