[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Skenat e nxehta mes dy aktorëve ‘Behlul’ dhe ‘Elif’ thyejnë rrjetet sociale (Video)‘Cesur ve Guzel’ është një seri televizive turke prodhuar nga ‘Ay Yapem’ dhe transmetohet në Star TV (Turqi). Ky serial ka bërë bashkë dy nga aktorët më të suksesshëm të kinematografisë turke, të cilët njihen edhe tek në. Bëhet fjalë pikërisht për aktoren Tuba Büyüküstün dhe aktorin Kivanc Tatlitug, të cilët interpretojnë rolet kryesore në këtë serial.

Episodi i ri i këtij seriali mbrëmjen e të enjtes ka qenë mjaft i komentuar për shkak të skenës së ngrohtë mes dy personazheve kryesorë.

Pjesa e serialit cila tërhoqi vëmendjen e audiencës është puthja dy aktorëve Kivanc dhe Tuba në një pishinë.

Kujtojmë se aktorja 33 vjeçare tek ne njihet për interpretimin e saj në serialin ‘Diamante dhe Dashuri ‘si Elif, ndërsa Kivanc, njihet për rolin e tij në ‘Dashuri e Ndaluar’ si Behlult./syri.net