[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Skandal pas skandali, publikohen fotot e Anës së parë me konkurrentin e “Për’puthen” duke i dhuruar luleIsh-protagonistja e emisionit “Për’puthen”, Ana Lleshi, është njëra nga më të përfolurat edhe pas daljes nga emisioni.Pasi u pa disa herë me Atdheun, Ana tash me sa duket ka anuar nga një tjetër protagonist.

Bëhet fjalë për një foto e cila po qarkullon në medie, ku shihet Ana dhe Erlindi dhe disa lule në duart e saj.