[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Sinan Hoxha tjetër surprizë për bashkëshorten e tij (Foto)Për Sinan Hoxhën dhe Andrra Destanin nuk mjaftoi vetëm udhëtimi në Santorini.

Sinani mesa duket është nga ata meshkujt që çdo femër do të donte të kishte në krah.

Sinani i ka dhurar të bukurës së tij dhe një buqetë me lule.

Me siguri do ketë pasur dhe surpriza të tjera që çifti ka dashur të majë për vete. / Gazeta Express/

Image