Si ndodhi aksidenti me tre të vdekur në rrugën e Arbrit

Një aksident tragjik ka ndodhur mbrëmë në rrugën e Arbrit, ku kanë humbur jetën tre persona dhe katër të tjerë kanë mbetur të plagosur. Policia në një njoftim për mediat sqaron se në aksident janë përfshirë dy mjete, të cilat janë përplasur kokë më kokë.   Kur vjen dimri i “vërtetë” në Kosovë? Sipas abcnews, … Vazhdoni me leximin e Si ndodhi aksidenti me tre të vdekur në rrugën e Arbrit