[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

“Si më rrahu buri i Arbana Osmanit se u bëra një foto”Ajo është një nga moderatoret më të pëlqyera në Shqipëri, por kur vjen puna tek jeta private, është treguar mjaft e rezervuar.

 

 

Bëhet fjalë për Arbana Osmanin, e cila prej disa kohësh është bërë nënë, pas kurorëzimit të dashurisë me Ardit Keron.Shumë të rralla janë momentet kur i kemi parë të dy bashkë dhe siç tregon një raportues pranë JOQ.al, bashkëshorti i saj tregohet mjaft i rezervuar dhe aspak miqësor kur të tjerët e shikojnë pranë partneres së tij. Kjo foto që shikoni më poshtë është bërë në Turqi gjatë verës që lamë pas. Arbana dhe Arditi kanë qenë duke pushuar, teksa një shqiptar ka dashur t’i fotografojë. Ai thotë se u bëri disa foto, por kur Arbana e kuptoi, i dashuri i saj u soll në mënyrë mjaft të keqe. Kjo është e vetmja foto që më shpëtoi sepse më zuri sherri sapo ajo e kuptoi që po i bëja foto. Të tjerat m’i fshiu me dhunë i dashuri i saj. Këtë e kisha dërguar në Whatsapp e ngeli”, – tregon mesazhdërguesi.

 

I menjëhershëm ka qenë edhe raportimi i një tjetër qytetari, i cili pasi ka parë lajmin e publikuar nga JOQ.al bën me dije se pamjet e mëposhtme janë shkrepur gjatë një eventi vitin e shkuar në Shqipëri dhe jo në Turqi. Me sa duket, të dhënat janë kontradiktore, por vijojmë ti ngelemi mendimit të parë në mbështetje të privatësisë për jetën personale të Osmanit.