Shqiptari nga Kosova vdes në një aksident trafiku në Gjermani

Mursel Duraku (59-vjeç), ka humbur jetën në një aksident trafiku në Gjermani. Lajmin për vdekjen e mërgimtarit e kanë dhënë familjarët përmes rrjeteve sociale. Aksidenti me pasoja fatale ka ndodhur gjatë së martës. LEXO EDHE KETE Gjykata merr një vendim për Kobrën dhe të tjerët “Njoftim mortor: Te Allahut jemi, tek Ai do të kthehemi! … Vazhdoni me leximin e Shqiptari nga Kosova vdes në një aksident trafiku në Gjermani