[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Shqiptari i shkruan anglezes seksi, por shtanget nga përgjigja e saj (Foto)“Më mirë syni sesa nami” është një shprehje që vlen më së miri në këtë situatë.

Një shqiptar i ka shkruajtur një anglezeje, e ka përshëndetur dhe i ka bërë komplimente. Por, nuk e priste këtë përgjigjen e saj.

“Më fal, por nuk mund të flas me shqiptarë, kam eksperiencë të keqe, asgjë personale”, shkruan vajza bionde.

Shqiptari sigurisht i prekur nga kjo përgjigje i kërkon që të mos jetë raciste, por ajo ia kthen dhe i thotë se nuk është raciste, por kjo është zgjedhja e saj personale.