[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Shpat Kasapi eksitohet nga Afërdita Dreshaj, sërish bashkë?Lidhja e tyre zgjati pesë vite.

Por, më pas Shpat Kasapi dhe Afërdita Dreshaj i kanë dhënë fund lidhjes së tyre, duke vazhduar secili rrugën e vet, shkruan lajmi.net

 

 

Mirëpo, a mund të ndodh një ribashkim mes dyshes?!

Shpat Kasapi ishte i ftuar në ‘Mirage’ dhe ka dhënë përgjigje kësaj pyetje.