Shokuese: Ja çfarë gjeti policia e Kosovës

    Policia e Kosovës ka realizuar me sukses një ndërhyrje operative-hetimore e cila ka rezultuar me arrestimin e dy të dyshuarve si dhe kapjen e një sasie të konsiderueshme të substancës së dyshuar narkotike të llojit marihuanë. Me datën 24.10.2023 rreth orës 21:35, pas informacioneve të shkëmbyera nga Njësia e Task Forcës e Policisë … Vazhdoni me leximin e Shokuese: Ja çfarë gjeti policia e Kosovës