[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Shokon Leonora, e veshur keq si asnjëherë më parëJemi mësuar ta shohim Leonoren me veshje ekstravagante, të shtrenjta, dhe super bukur e veshur, shkruan  Blic.

Por kësaj rradhe Leonora befason me veshjen e saj, ajo ka postuar në rrjetin e saj social instagram një fotografi ku duket mjaft ndryshe dhe si duket gjendet per një shetitje në Germi.