[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Shokon ish Miss shqiptar. Kapet “mat” lakuriq me një femër në krevat. Ja fotot nudo 100% (Foto +18)Ish-Miss Shqipëria ka pozuar nudo në shtrat me një tjetër vajzë. Egla Harxhi është diplomuar për arkitekturë dhe aktualisht ndodhet në Paris për të ndjekur ëndrrën e saj për t’u bërë aktore.

etc banner

Ajo është një ndër vajzat që pozon shpesh nudo dhe nuk e ka aspak problem këtë gjë, madje kohë më parë ajo foli edhe për preferencat e saj seksuale.

Ajo shprehet se nuk i pëlqejnë kategorizimet dhe nuk e quan veten biseksuale apo gay por ka tërheqje të njëjtë si për femrat ashtu edhe për meshkujt.

Së fundmi ajo është shfaqur sërish krejtësisht e zhveshur, në shtrat me një femër tjetër. Fotoja është realizuar nga profesionisti Alexandre Alé de Basseville, i cili në një kompozim të ngjashëm fotografoi shumë vite më parë bukuroshen Melania Trump, sot Zonjë e Parë e Amerikës.
egla1Egla-Harxhi-Jarl-Ale-de-Basseville-Utopian-Magazine-Architecture-Photography-Beton-_-_Copy1480424924Screenshot_24_-_Copy1480424929egla1