[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Shokon Fjolla Morina, shan me libër shtëpie (Video+18)Këngëtarja Fjolla Morina ka shpërthyer në sharje në drejtim të personave të cilët nuk e dimë kush janë, ama fjalori i saj, sado të ulët apo negativë të kenë qenë këta persona, lë shumë për të dëshiruar dhe shëmton figurën e saj si femër.

Kanë qenë Vipat e Bllokut ata që kanë postuar videon në Instagram, në të cilën Fjolla dëgjohet teksa thotë: “Ropt t’i q***** kush je ti! A du me kallzu drejt? Ta q*****… Pse mos me e flliq? Unë ashiqare ia them dikujna. Mirë, keq ia them n’ftyr”.

Më tej në video shfaqet edhe Rovena Stefa, e cila i del në mbrojtje artistes, të cilën nuk e dimë se kush e ka nervozuar. Stefa shprehet: “Mos e nervozoni Fjollën se e din ça u boj? Tash edhe unë duhet me sha diçka, çka me than more? Aty ku… e dini vet”.

Se çfarë kanë këto këngëtare dhe me kë e kanë inatin, në nuk e dimë, por nëse Fjolla u jep këtë shembull dy vajzave të saj të vogla, turp për të dhe për shtetin që i lë vogëlushet të rriten me një nënë të tillë, të pistë nga të gjitha anët.