[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Shoferi e la veturën e dyshimtë dhe iku?Gazeta  ka marrë vesh se shoferi i veturës së dyshuar me targa të Beogradit e ka lënë aty veturën dhe ka ikur.

Kështu i ka thënë  Blic sigurimi i Hotelit Grand.“E ka lënë veturën dhe ka ikur”, tha ai. Ndërkohë, forca të shumta policore kanë dalë në vendin e ngjarjes.