[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Shikoni si ka ndryshuar djali i Naimit e Mihrijes që nga vegjëlia dhe jo vetëm ai…(Foto)Plator Abazi është i biri i vetëm i këngëtarëve të mirënjohur Naim Abazi e Mihrije Braha, që Platorin e kanë dritë të syve, dashurinë më të madhe, shkruan “Kosovarja”.

Çifti i njohur nuk i’a kanë imponuar me domosdo këngën e skenën të birit, duke e lënë atë që ti bëjë zgjedhjet vet.

Platori ka qenë fëmijë simpatik, e kur ka qenë i vogël e kemi parë më shumë edhe në jetën publike, pasi i ka kënduar disa këngë për fëmijë, shkruan “Kosovarja”.

Ja ndryshimi i tij ndër vite…