[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Shikoni momentin e operimit të Big Mamës (Video)Pas shumë thashethemeve rreth operimit të Big Mamës, në fund doli e vërteta dhe gjithçka u bë më se e qartë pasi që Bigu sqaroi gjithçka.

Ajo publikoi edhe procesin e operimit. Këngëtarja dhe moderatorja e njohur kishte shkuar në Turqi për të bërë një operacion. Këtë Bigu kishte vendosur ta ndante me të gjithë shikuesit e saj për të larguar dilemat se cila është arsyeja e operimit.

Ajo kishte vendosur të udhëtojë në Samsun të Turqisë për të zvogëluar lukthin.

Në vijim mund ta shihni videon e këtij procesi./Indeksonline/

https://www.youtube.com/watch?v=UXY1T3luyhI