[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Shikoni çfarë “masazhe” iu bën të pasmeve Shkëndije Mujaj (Foto/Video)Të një pas njëshme janë provokimet dhe të pa ndalshme, këngëtarja nuk e ka problem të shfaqe çdo pjesë të trupit të saj, shkruan Kosovarja.

Kjo video e radhës tregon se si Shkëndija mirëmban të pasmet në një qendër masazhi Pavarësisht që ajo se ka problem t’i nxjerr të gjitha në shesh kjo pamje nuk të lë shumë për të dëshiruar. /Kosovarja/

16230638_1673400029624362_4261941638898647040_n

PER TE PARE VIDEON, KLIKO KETU