[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Shikojen se si një kosovar tentoi t’i korruptojë policët (Video)A.B., 23 vjeq nga Pataqani i Epërm është arrestuar nga Policia në Kukës pasi që i njëjti ka tentuar t’i jap 20 franga zvicerane punonjësit të policisë për t’ju shmangur masës administrative.

“Ky shtetas u arrestua pasi, në postobllokun e ngritur në aksin rrugor Tuneli i Kalimashit-Morinë, është ndaluar nga shërbimet e qarkullimit rrugor dhe gjatë kontrollit të dokumentacionit ka rezultuar se shtetasi A.B., nuk kishte siguracioni të mjetit të tij me të cilin udhëtonte”, ka bërë të ditur policia e Shtetit.

Më poshtë mund ta shihni edhe videon e dy rasteve të mitdhënies: