[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Shiheni se në çfarë gjendje të rëndë është deputeti i LSDM-së (Foto+18)Deputeti i LSDM-së, Damjan Mançevski ka pësuar keq nga sulmi i protestuesve në Kuvendin e Maqedonisë, shkruan Telegrafi Maqedoni.

 
Mançevski është ngrehur nëpër korridoret e Kuvendit.

Ai duket i gjakosur dhe i lënduar në kokë.