[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Shfaqet Mirsa, publikon foto familjare (Foto)shte bërë e njohur me këngën, ‘Djaloshi im’.

Bëhet fjalë për këngëtaren e njohur Mirsa Kërqeli, transmeton Gazeta Express.

 

Mirsa e cila është shumë e përkushtuar ndaj familjes së saj, së fundmi ka publikuar një fotografi ku shihet së bashku me bashëshortin dhe djalin e saj.

 

Për më shumë shikoni foton më poshtë.