[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Shakira nuk është e lumtur në Barcelonë, ja ku do të transferohet Pique për hatër të gruasSipas raportëve të fundit, Gerard Pique gjatë këtij muaji pritet të transferohet te Chelsea.

Raportet kanë dalë se gruaja e lojtarit, Shakira, është i pakënaqur me jetën në Catalunya dhe është duke kërkuar për një kalim në Angli.

29 vjeçari thuhet se mund të kaloj te Chelsea pasi Antonio Conte është duke e vëzhguar situatën e tij./GazetaBlic.com