[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Serbi hidhet nga kati i 11-të e shpëton pema (Foto)28 vjeçari Millosh .M është hedhur nga kati i 11-të i një ndërtese në Beograd, duke tentuar të vetëvritet.

Mirëpo, tentimi i tij ka dështuar pasi ky i fundit është përplasur në një pemë poshtë ndërtesës, transmeton lajmi.net.

I riu mbijetoi kërcimit nga një lartësi prej 35 metrash dhe u dërgua menjëherë në Qendrën Emergjente, ku vdiq disa orë më vonë duke luftuar me plagët e marra.

milos-m-skok-sa-zgrade-11-sprat-preziveo-novi-beograd-foto-damir-dervisagi-1485007300-1085969