Selmanaj për Kurtin: Ky ka marrë një pozitë që nuk e meriton

Pak para fillimit të seancës plenare, deputeti nga rradhët e LDK-së, Driton Selmanaj, ka kritikuar kryeministrin Kurti mbi rolin dhe pozitën e tij vendimarrëse. Ai ka deklaruar se tema e dialogut është çështja e vetme me të cilën po merret Kurti.     Sot dhe nesër mbahet samiti i BE-së, do të diskutohet edhe për … Vazhdoni me leximin e Selmanaj për Kurtin: Ky ka marrë një pozitë që nuk e meriton