Selmanaj: LDK s’është kundër Asociacionit

Deputeti i Lidhjes Demokratike të Kosovës (LDK), Driton Selmanaj, ka deklaruar se partia e tij nuk ka ndryshuar qëndrim për çështjen e Asociacionit dhe se, sipas tij, nuk janë kundër formimit të tij. Selmanaj ka thënë se çështja e dialogut të jetë çështje prioritare në raport me agjendën e fuqizimit të subjektivitetit ndërkombëtar.   Merret … Vazhdoni me leximin e Selmanaj: LDK s’është kundër Asociacionit