[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Seks me kushëririn, vjen përgjigjja e djalit: “Fëmija nuk është i imi”Para disa kohësh u publikua një histori ku një vajzë kishte dhjetë vite që bënte seks me kushëririn e saj, më saktë baballarët e tyre janë djem xhaxhallarësh.

Djali ndihet shumë i indinjuar pasi sipas tij disa persona e kanë keqkuptuar se djali është i tij.

“Para disa ditësh u publikua një histori ku kushërira ime shprehej se ka dhjetë vjet që bën seks me mua. Kjo është e vërtetë dhe skam asnjë kundërshtim, por doja të sqaroja publikun se djalin nuk e ka me mua por, me burrin e saj që tani i ka vdekur.

Unë nuk arrijë ta konceptoj se si mund ta imagjinoni se unë mund të bëjë fëmijë me të, sa për seksin thjesht e kemi për kalim kohe.

Kështu që mos dilni në konkluzione para kohe, gjithë të mirat”.