[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Sara Hoxha feston 21 vjetorin, tregon dëshirën më të madhe që ka për ditëlindje!Sara Hoxha dhe Ledion Liço, sigurisht që po e shijojnë më së miri këtë periudhë të prindërimit pasi prej 1 muaji e disa ditë, Londoni është bërë pjesa më e rëndësishme e familjes. Këtë e ka treguar edhe vetë Sara pikërisht sot që feston 21 vjetorin e lindjes.

Në Snapchat ajo ka publikuar dorën e bebes dhe ka shkruar: “Gjithçka dua për këtë ditëlindje dhe për çdo ditëlindje tjetër!” – duke na lënë të kuptojmë se Londoni i vogël është dhurata më e madhe e jetës së saj,shkruan Blitz.Al.

Ndërkohë edhe motra e madhe, Lori Hoxha ka postuar në Snapchat një fotografi të tortës së Sarës që është tërësisht e bardhë nga jashtë, një ngjyrë që kësaj të fundit i pëlqen shumë.