[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Sadiku në Superligë?Armando Sadiku mbetet sërish në qendër të vëmendjes dhe rikthimi i tij në Superligën zvicerane është sërish një opsion.

Tramexhani dhe Renzeti e duan te Lugano, sigurisht në huazim dhe vetë sulmuesi ka konfirmuar bisedimet në “tio.ch”.

“Di që palët po bisedojnë, agjenti im po merret me situatën dhe të shohim si do ecin gjërat. Në këtë moment preferoj të mos flas dhe të pres si do të zhvillohen ngjarjet”.