[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Rrëfen mdelja serbe: “Jam prostitutë, por i dashuri politikan nuk i lë të më arrestojnë” (Foto+18)Një modele serbe ka rrëfyer se punon si prostitutë me mbështetjen e familjes dhe të dashurit politikan.

Senada Nurkiç, 24 vjeç, ka shokuar fansat e saj, pasi prostitucioni është i paligjshëm në këtë vend.

Por Senada thotë se personat që duhet ta arrestojnë, janë klientët e saj.

Ajo shtoi se i dashuri i saj është një njeri i fuqishëm, që e mbron nga arrestimi.

“Nuk kam frikë nga burgu. Ata që duan të më arrestojnë, janë ata që më ndihmojnë të paguaj faturat”.

Ajo kërkon 600 euro për seks me një person dhe mbi 1100 euro për seks në grup.

“Zakonisht klientët e mi janë të pasur. Kryesisht biznesmenë. Kur gratë nuk i kanë në shtëpi, unë shkoj aty dhe bëjmë seks”.

“Përveç parave, më japin edhe dhurata të shtrenjta si parfume dhe rroba seksi”.10-775-1006-100