[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Rrëfehet kosovarja: Nipi i burrit tim më la pa ndjenja në shtrat nga kënaqësia (Histori erotike+16)Ishim duke vallëzuar e duke kënduar, për disa momente u ula se u lodha, doja të pija një gotë ujë dhe nipi i burrit më tha lërë se shkoj dhe e mbush unë. Kështu fillon rrëfimin A.L 26-vjeçare nga Kosova.

Kur shkova për të pirë ujin ishim vetëm të dy në dhomë, dhe ai filloi të më prekë me duart e tij, aq sa në një moment trupi im filloi të dridhej nga kënaqësia.

Nipi i burrit më ftoi më pas të shkonim në shtëpinë e tij e cila ndodhej shumë pranë asaj ku po bëhej ahengu. Sapo u futëm brenda ai filloi të më puthë dhe unë ja ktheva atij puthjet e nxehta në të njëjtën mënyrë.

Pas pak çastesh përfunduam të dy në shtrat duke bërë seks të egër. Që prej asaj dite në vazhdojmë të bëjmë seks rregullisht 2 herë në javë. Fatmirësisht askush nuk ka arritur të na zbulojë këtë lidhje të nxehtë plot epsh që ne të dy jemi duke përjetuar.