[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Rrëfehet Fatmir Limaj: Qëndrimi në Hagë ishte shumë i vështirë (Video)Këtë edicion në  emisionin LEMzA’   me Kiki Rrahmani në Tribuna Channel mysafirë ishte politikani i njohur Fatmir Limaj.

Ai tregon sfidat e të qëndruarit  në Hagë dhe shumë të pathëna.