Rrahje mes disa personash te “Rrethi i Flamurit”, pamje nga vendi i ngjarjes

Një rrahje mes disa personash ka ndodhur para pak minutash te “Rrethi i Flamurit” në Prishtinë, raporton Botapress. Gazeta ka siguruar një video nga vendi i ngjarjes, ku shihen disa persona që kanë ndalur veturat në mes të rrugës dhe janë përfshirë në rrahje. Disa të tjerë shihen duke u munduar që t’i qetësojnë. Gazeta … Vazhdoni me leximin e Rrahje mes disa personash te “Rrethi i Flamurit”, pamje nga vendi i ngjarjes