Rrahje masive në Fushë Kosovë, 6 të arrestuar

Policia e Kosovës njofon se janë arrestuar gjashtë të dyshuar meshkuj kosovarë në Fushë Kosovë, pasi që të njëjtit pas një mosmarrëveshje janë përleshur në mes vete. Policia ka njoftuar se njëri nga të dyshuarit ka marr lëndime trupore me mjet të mprehtë dhe i njëjti është dërguar për tretman mjekësor. LEXO EDHE KETE Gjendet … Vazhdoni me leximin e Rrahje masive në Fushë Kosovë, 6 të arrestuar