[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Rrahje masive mes kosovarëve në Brezovicë! (Video)Vitin e kaluar ka ndodhur nje rrahje masive mes shqiptareve ne hotelin Narcis ne Brezovice. Shqiptaret i kane nxehur gjakrat dhe kane goditur njeri tjetrin me ski te rreshqitjes madje ne prani edhe te femijve e femrave.

Per me shume klikoni ne kete video

Republikaonline ripublikon pamjet gjate nje zenke qe ndodhi vitin e kaluar ne Brezovice!