[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Ronaldo kështu e festoi me të dashurën Vitin e Ri (Video)Cristiano Ronaldo ka festuar Vitin e Ri në Portugali.

Ylli i Real Madridit ishte në shoqëri të shokëve dhe të afërmeve të tij si dhe të dashurës, Georgina Rodríguez.

Portugezi kishte për çfarë të festonte, pas një viti të suksesshëm si në aspektin ekipor, po ashtu edhe në atë individual – ku qershia mbi torte ishte Topi i Katërt i Artë në karrierë.