Romeo apo Donaldi, cili nga binjakët u aksidentua me motor? Zbardhet e vërteta

Dy ditë më parë në aksin Tiranë-Elbasan ndodhi një aksident me motor. Nga fotot që u shpërndanë me shpejtësi në rrjet shihej motor ii shtrirë në asfalt dhe një prej vëllezërve Veshaj ndodhej pranë një mjeku dhe një ambulance.

Burime për mediat bëjnë me dije se qytetarët e pranishëm në vendgjarje kanë treguar se i aksidentuari me motor ka qenë aktori Donald Veshaj, ndërsa Romeo e ka shoqëruar për në spital.

Ndërkohë, deri më tani nuk ka asnjë reagim as nga Donaldi dhe as nga Romeo në lidhje me këtë aksident./Botapress.info/

ngjashme