[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Roberti harron Norën, shfaq foto me bukuroshën e tij (Foto)Edhe Roberti për një moment e ka harruar bashkëshorten e tij Norës të cilës ia ka zënë vendin vajza e tyre Renee.

Roberti së fundmi po poston më shpesh foto me vajzën e tij sesa me bashkëshorten, shkruan lajmi.

E kjo ka rënë së dy të ndjekësve të cilët si fansa të tyre kanë dëshirë t’i shohin më shpesh bashkë, mirëpo Roberti si një burrë shumë i kujdesshëm dhe një kryefamiljar i zoti po ia del mbarë të gjitha ngapak.

Kujtojmë se ai tash si bashkëshort, baba, muzikant e këngëtar ka më shumë angazhime se çdoherë tjetër.

Kujtojmë se Nora është duke incizuar klipin e ri e edhe Roberti po merret me projektet e reja muzikore.