[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Ritës i del komplet “zogu” (Kujdes pamjet)Me një “look” të viteve ’20, Rita Ora ka vazhduar me xhirimet për filmin “Wonderwell” në Romë.
Këngëtarja 26-vjeçare kishte veshur një fustan të zi të shkurtër me pellush, i cili i nxirrte në pah trupin perfekt dhe çizme të gjata.

Por në një moment, Rita ka treguar më shumë se ç’duhet nga vetja, teksa është përkulur për të rregulluar çizmet.

Përveç angazhimeve të shumta në muzikë, Ora do të jetë edhe pjesë e jurisë së “America’s Next Top Model”./ Top Channel