[responsive-menu menu="logged-in-menu"]

Rita Ora zhvishet në Snapchat (FOTO)Ylli i muzikës, Rita Ora, po përkujdeset që të jetë në qendër të vëmendjes me anë të postimeve të ndryshme.
Ajo ka publikuar një fotografi seksi në Snapchat, derisa veshur mbante një palë të brendshme ngjyrë të kuqe.

26- vjeçarja me anë të kësaj paraqitje ka treguar format e trupit të saj

Kujtojmë se Rita tani më është duke udhëhequr emisionin e tretë si anëtare kryesore dhe prezantuese e emisionit të modës “America’s Next Top Model”